Nowy program zajęć

Poniżej wstępny terminarz na rok 2019/2020.

Prosimy o zgłoszenia pożądanych zajęć i  pasujących terminów. Planowane grupy:

- ogólnoplastyczne w grupie wiekowej i  9-13

- malarstwo i rysunek

- indywidualne

Zakres zajęć

Nasze zajęcia są bardzo kameralne - grupy liczą od 3 do 7 uczestników. Taka liczba daje gwarancję indywidualnego podejścia do każdego dziecka, zrozumienia jego tempa i możliwości rozwoju.

Zajęcia ogólnoplastyczne to zajęcia z rysunku, malarstwa i rękodzieła przeplatane tak, aby poznać jak najwięcej umiejętności plastycznych i wiadomości z każdej dziedziny. Poszczególne zajęcia mają temat dookoła którego są osnute – zaczerpnięty z historii sztuki, aktualnych wydarzeń czy konkretnej techniki plastycznej. Po przykłady zapraszamy do Galerii. Poziom trudności zajęć dobierany jest do grupy wiekowej dzieci, podobnie jak czas trwania - zajęcia dla młodszych dzieci w wieku 5-7 lat trwają 1 godzinę, pozostałe grupy 1,5 godziny.

Zajęcia z malarstwa i rysunku oprócz nieustannego szkicowania, rysowania i malowania czyli treningu umiejętności manualnych dają też podstawy znajomości anatomii, historii sztuki  a przede wszystkim znajomość technologii różnych technik malarskich.

Zajęcia familijne to nowa formuła powstała na specjalne życzenie. Mamy z córkami i synami będą się wspierać ale i rywalizować w twórczych działaniach.

Zajęcia z projektowania, rysunku projektowego i szycia obejmują całą dziedzinę projektowania – od pomysłu, poprzez naukę czytelnego rysunku projektowego po wykonanie. Szycie na maszynie, ręczne, proste hafty, wyplatanie czy szydełkowanie do techniki które powinien znać każdy początkujący projektant amator. Poziom trudności zajęć dobierany jest do grupy wiekowej dzieci.

Zajęcia indywidualne dla dzieci których plastyczny rozwój wymaga kameralnych warunków i specjalnego wsparcia. Program działań i godziny dopasowujemy do potrzeb uczestników.

Terminarz stały 2019/2020

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:45-16:45

 

   Zajęcia indywidualne Zajęcia indywidualne  
16:00-17:00    
   
17:00-18:30    ogólnoplastyczne 9-13 lat  
17:30-19:00       malarstwo i rysunek
 
   
     

Zajęcia odbywają się przy ul. Izbickiej 33 na osiedlu Radość (Warszawa, Dzielnica Wawer)

Cennik

Zajęcia ogólnoplastyczne (wszystkie grupy wiekowe) 35zł/1,5h w karnecie miesięcznym, 40zł zajęcia pojedyncze.

Zajęcia  z malarstwa i rysunku 35zł/1,5h w karnecie miesięcznym, 40 zł zajęcia pojedyncze.

Zajęcia indywidualne   60zł/1h.

  • Opłatę karnetu za zajęcia należy wnosić na pierwszych zajęciach w miesiącu z góry za miesiąc. Możliwa jest płatność przelewem.
  • Opłata za karnet miesięczny jest równa ilości zajęć wypadających w danym miesiącu.
  • Nie przewidujemy zwrotów za zajęcia w przypadku nieobecności dziecka (instruktor  prowadzi zajęcia nawet dla jednej obecnej osoby). Można natomiast odrobić pominięte zajęcia z inną grupą lub na okazjonalnych zajęciach dodatkowych.
  • Każde kolejne dziecko z rodzeństwa płaci 5zł mniej za zajęcia na które uczęszcza.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.