Nowy program zajęć

Poniżej wstępny terminarz na rok 2022/2023.

Prosimy o zgłoszenia pożądanych zajęć i  pasujących terminów. Planowane grupy:

- ogólnoplastyczne w grupie wiekowej i  8-12

- malarstwo i rysunek

- indywidualne

Zakres zajęć

Nasze zajęcia są bardzo kameralne - grupy liczą od 3 do 7 uczestników. Taka liczba daje gwarancję indywidualnego podejścia do każdego dziecka, zrozumienia jego tempa i możliwości rozwoju.

Zajęcia ogólnoplastyczne to zajęcia z rysunku, malarstwa i rękodzieła przeplatane tak, aby poznać jak najwięcej umiejętności plastycznych i wiadomości z każdej dziedziny. Poszczególne zajęcia mają temat dookoła którego są osnute – zaczerpnięty z historii sztuki, aktualnych wydarzeń czy konkretnej techniki plastycznej. Po przykłady zapraszamy do Galerii. Zajęcia trwają 1,5 godziny.

Zajęcia z malarstwa i rysunku oprócz nieustannego szkicowania, rysowania i malowania czyli treningu umiejętności manualnych dają też podstawy znajomości anatomii, historii sztuki  a przede wszystkim znajomość technologii różnych technik malarskich. Zajecia trwają 1,5 godziny

Zajęcia indywidualne dla dzieci których plastyczny rozwój wymaga kameralnych warunków i specjalnego wsparcia. Program działań i godziny dopasowujemy do potrzeb uczestników.

Terminarz stały 2022/2023

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 15.30-16.30

 

       
 17.00-18.30    
   
17.30-19.00  zajęcia ogólnplastyczne grupa 8-12 lat    
18.00-19.00      
 
 18.45-20.15        

Zajęcia odbywają się przy ul. Izbickiej 33 na osiedlu Radość (Warszawa, Dzielnica Wawer)

Cennik

Zajęcia ogólnoplastyczne (wszystkie grupy wiekowe) 40zł/1,5h w karnecie miesięcznym x ilość zajęć, zajęcia jednorazowe 50zł

Zajęcia  z malarstwa i rysunku 40 zł/1,5h w karnecie miesięcznym  x ilość zajęć, 50 zł zajęcia pojedyncze.

Zajęcia indywidualne   60zł/1h.

  • Opłatę karnetu za zajęcia należy wnosić na pierwszych zajęciach w miesiącu z góry za miesiąc.
  • Opłata za karnet miesięczny jest równa ilości zajęć wypadających w danym miesiącu.
  • Nie przewidujemy zwrotów za zajęcia w przypadku nieobecności dziecka (instruktor  prowadzi zajęcia nawet dla jednej obecnej osoby). Można natomiast odrobić pominięte zajęcia z inną grupą lub na okazjonalnych zajęciach dodatkowych.
  • Każde kolejne dziecko z rodzeństwa płaci 5zł mniej za zajęcia na które uczęszcza.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.