Spokojny apartament

Nieduża kuchnia przerobiona została na sypialnię. Stonowana gama beży, boczne oświetlenie, miękka wykładzina utworzyły enklawę wyciszenia zachęcającą do wypoczynku. Fakturalna tapeta 3D na fragmentach ścian pozwoliła uniknąć monotonii i dodała głębi.

Również w przedpokoju na ścianach pojawiła się tapeta 3D, tym razem w odcieniach kremowej szarości i o nieco bardziej agresywnym charakterze („Kinetic" Ugepa). Pomogła wypełnić nieustawne pomieszczenie pełne drzwi.

Nieco inny materiał zastosowano w salonie. Tutaj ścianę telewizyjną pokryły gipsowe panele o fakturze piasku na wydmie („Dune" Artpanel). Stanowi dominujący element wystroju.

Pozostałe elementy wyposażenia dobrano tak, aby nie robić jej konkurencji. Proste formy mebli utrzymane są w beżach i szarościach z kilkoma ciemniejszymi akcentami . Drewniana podłoga i drzwi w kolorze naturalnego dębu dodają wnętrzu ciepła.

W łazience beżowe płytki o fakturze kamienia uzupełnione zostały dodatkiem mozaiki w uspokajających odcieniach chłodnych niebieskości i szarą zabudową meblową.

poniedziałek, 25, maj 2015

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.